בכורה | תוכנית הרזידנסי

עדי בוטרוס
השתקפויות

20:30

70 דקות

אולם דלל

90 - 140₪

המופע

השתקפויות, נטועה ברצון האמן ליצור בתוך מרחבי האישי והמוסרי. היצירה מתמקדת במיתוסים וסמלים מתקופת הרנסאנס באמנות, ברעיון ההתמסרות, ובתפיסה שיופיים נושא ערך הומניסטי. ביצוע של רגעי פולחן ומפגשי גוף אינטימיים מהדהדים את נוכחותם של הנרטיבים הגדולים מן העבר, מעוררים מחשבה על המעבר העכשווי אל עבר היעלמותם של עקרונות אסתטיים שורשיים, ועתידנו התרבותי בהיעדרם. השתקפויות מציבה מראה אל מול תולדות האמנות על מנת להרהר בממד המוסרי ולשאוף למפגש בין אתיקה לאסתטיקה.

המופע כולל עירום מלא

האמן

עדי בוטרוס, יליד 1989. למד בסדנת המחול מטה אשר – געתון, ובהמשך, במסלול להכשרת רקדנים ביכורי העתים תל אביב יפו. משביסס את שמו כרקדן וכוריאוגרף בישראל, החל ב-2017 להציג את יצירותיו על במות בינלאומיות חשובות. בין השאר שיתף פעולה באופן מתמשך עם Théâtre de la Ville – Paris ו Biennale de la Danse, Lyon. יצירותיו, המתמקדות בהיבט של העברת רעיונות מוסריים, מבקשות לחשוף מהות ואינטימיות פרפורמטיבית, שפה אותה עדי מפתח מאז מה שבאמת מרגיז אותי, יצירתו הראשונה. על יצירה זו גם זכה בפרס הראשון בפסטיבל ״גוונים במחול״ 2013. בשנת 2022, הוענק לעדי בוטרוס פרס שר התרבות והספורט ליצירה במחול על גוף עבודותיו

השתקפויות

 

כוריאוגרפיה, בימוי, עיצוב סט ופסקול:
עדי בוטרוס

מופיעים:
עדי בוטרוס, נשמה בייזר, עידו ברק, אורי דיקר, סתיו סטרוז׳ בוטרוס

עיצוב אור: עופר לאופר

דרמטורגית שותפה ומנהלת חזרות: יעל ונציה

עיצוב תלבושות: סתיו סטרוז בוטרוס

טכנאי סאונד: אסף אשכנזי

מסגרת קיר: איציק אסולין

שותף לעיצוב סט: עופר לאופר

הפקה: עדי בוטרוס אמנויות הבמה

ניהול הפקה: סיגל כהן

יחסים בינלאומיים: DdD

 

 

קופרודוקציה:

Biennale de la Danse, Lyon, Théâtre de la Ville – Paris, Espace 1789, scène conventionnée danse de Saint-Ouen  CCN2, Centre chorégraphique national de Grenoble (coproduction and residency) | fabrik Potsdam | Julidans Festival, Amsterdam | Théâtres en Dracénie, scène conventionnée d’intérêt national Art et Création-Danse, Draguignan | DdD | Adi Boutrous Performing Arts.

 

 

העבודה נוצרה במסגרת תוכנית הרזידנסי של

מרכז סוזן דלל, עבור פסטיבל תל אביב דאנס 2023

 

סרגל נגישות