סדנאות | פרו סאמר

תכנית קיץ בינלאומית עבור רקדניות.ים מקצועיות.יים

פרו סאמר הוא קורס קיץ בין־לאומי ראשון מסוגו, המתקיים במסגרת פסטיבל תל אביב דאנס, ומציע סדנאות אמן.ית יחודיות עבור קהילת הרקדנים.ות המקצועיים.ות של הפרו מורנינגס.

הקורס מורכב מ-11 סדנאות אמן בהנחיית הכוריאוגרפים הבינלאומיים ואמני תוכנית הרזידנסי אשר מציגים את יצירותיהם בפסטיבל.

הקורס נועד להעמיק את הקשר הפורה עם קהילת הרקדנים והרקדניות, ולהעניק מסגרת אשר מרחיבה ומעשירה את הידע על המתרחש בזירת המחול הבינלאומית.

הסדנאות מציעות הזדמנות ייחודית להתנסות במנעד הרחב והעשיר של הפרקטיקות ושפות התנועה העכשוויות בדרך חווייתית ויעודית לרקדנים ולרקדניות מקצועיים.

התוכנית המלאה של פרו סאמר זו הזדמנות לקחת חלק בקבוצה אשר תשתתף בתוכנית המלאה של הקורס, לאורך שבוע אינטנסיבי ומעשיר. בנוסף למפגשי שיח עם אמני.ות מחול בכירים, התכנית תאפשר חוויה קהילתית מפרה וממוקדת.

*פרו סאמר הוא קורס קיץ ברמה מקצועית גבוהה והסדנאות בו מיועדות עבור רקדניות.ים מקצועיות.יים או רקדניות.ים המסיימות.ים תוכניות הכשרה מקצועית.
יוזמת פרו מורנינגס אשר הוקמה בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות, הניבה את תוכנית פרו סאמר, מתוך שאיפה ליצור ולהרכיב פלטפורמות ייעודיות עבור קהילת הרקדניות.ים העצמאיות.יים והמקצועיות.יים כדי להעצים קהילה זו על בסיס קבוע כחלק משמעותי מהפעילות של מרכז סוזן דלל.

פיתוח התכנית, ניהול ותכנון: תמיר אטינג, תמר סון וניצן מרגליות

 

סרגל נגישות