אודות הפסטיבל

פסטיבל תל אביב דאנס הוא אירוע חד-שנתי שמקיים מרכז סוזן דלל במסגרתו מוצגים להקות מחול וכוריאוגרפיות.ים בינלאומיות.ים ומקומיות.ים. הפסטיבל שואף להנגיש צורות מחול חדשות וליצור מרחבים קהילתיים לפיתוח ושיתוף ידע בין אוהבי.ות מחול. מטרתו לעורר מפגשים תרבותיים וחברתיים בין א.נשים שונות.ים וקהילות שונות על ידי השראת שמחה, פליאה וחיבור.

השנה כוללת התוכנית מופעים בינלאומיים ומקומיים שנבחרו בקפידה תוך שימת דגש על גיוון ועושר תרבותי וזהותי. נוצרת חוויה ייחודית וסוחפת שחוגגת היבטים שונים של אמנויות הבמה ומטפחת אווירה תוססת המלאה ביצירתיות ובהתרגשות. הפסטיבל מאגד למעלה מעשרים מופעים, וכולל עשר להקות בינלאומיות ושבע בכורות ישראליות של אמני.ות מחול מובילות.ים ועולות.ים; ביניהן.ם נמנות.ים גם שני אמניות.ים המשתתפות.ים בתוכנית שהות האמן שלנו: עדי בוטרוס ואנאבל דביר.

השנה, משיק הפסטיבל לראשונה קורס קיץ המיועד לרקדניות.ים מקצועיות.ים, מציג את תוכנית "לילות  תל אביב דאנס" בשיתוף פעולה עם התדר, וממשיך את “סייפר קונקשן“ – תוכנית סטריטדאנס.

סביב הפסטיבל עומד הרעיון של המובייל – מבנה נייד ומושהה שניתן לשנות את מראהו, מצב הרוח שלו או ייעודו. זו מערכת המסוגלת לנוע ולהיות מונעת, והוא מאופיין באלמנטים מעורבים הקשורים זה לזה – מערכת יחסים שמציתה את הדמיון ואת הפוטנציאלים האינסופיים של התכנסות.

בכל מה שאני צריך, אדוארד הו ממציא בלט אסטרטגי מורכב ומסעיר בו הוא מטמיע את הרקדניות.ם שלו במבנה המזכיר משחק. הרקדניות.ם מגלמות.ים אנרגיה אינטנסיבית ומדויקת בהשראת דמויות פוליטיות עכשוויות, תוך יצירת חווית ריקוד מחשמלת ווירטואוזית. א קורפו ליברו של סילביה גריבאודי הוא מופע הומוריסטי ומטמא שמובא למרחב הציבורי ומציג את זעקת המרי של אישה שוחרת חופש. המופע עֶֻד של ורה אונדרסיקובה, מזמין אותנו לנוף אוטופי שמזכיר לנו רגעים קולנועיים גדולים ומעורר הרהורים על האנתרופוקן ועל מערכת היחסים של האדם והטבע. מרחבים של סתיו סטרוז מביא סיפור המשקף את המחיר שגובה המלחמה ואת קולם המושתק של א.נשים שמאסו בדימוי הגבורה. בS.O.S. – Songs of Sequence של יסמין גודר, אנסמבל של 11 רקדניות.ם מקבל את פניו של הקהל במסע משותף ליצירת קהילה אד-הוק המבוססת על אמפתיה.

בהמשך התוכנית, "אנסמבל דאנס-און," להקה ברלינאית המורכבת מרקדניות.ם מקצועיות.ים שגילן.ם מעל 40 ומאחוריהן.ם ביוגרפיית מחול ארוכה, מבצעת את עבודות בדממה של לוסינדה צ'יילדס, אחת הכוראוגרפיות החשובות של המאה ה-20. מנגד, עמית נוי, כוריאוגרף ניו זילנדי עולה, מתייחס לתופעת ילדי התרבות השלישית (TCK) על ידי יצירת כוריאוגרפיה לארבעה דורות של משפחה אחת.

הפסטיבל מזמין אותנו לגלות את עולמו הייחודי והמרתק של כל אמנ.ית, שדרכו.ה אנו שואבים מבט חדש על המחול הממלא תפקיד חיוני בהתקרבות, בגישור על הבדלים ובטיפוח הבנה. הפסטיבל שלנו הוא חגיגה של המגוון העשיר והפוטנציאל היצירתי של התרבות הישראלית. הצטרפו אלינו כדי לגלות כישרונות חדשים, לחזות בהופעות יוצאות דופן ולחוות את האנרגיות המתפרצות, הסיפורים העדינים ופלאי המחול המסתוריים.

 

ענת פישר לבנטון (מנכ"לית) ונעמי פרלוב (מנהלת אמנותית)

 

ענת פישר לבנטון

מנכ"לית

נעמי פרלוב

מנהלת אמנותית

צוות פסטיבל תל אביב דאנס

ענת פישר לבנטון מנכ"לית
נעמי פרלוב מנהלת אמנותית
קלאודיו קוגון משנה למנכ״לית
תמיר אטינג עוזר לניהול אמנותי | מנהל תוכנית פסטיבל תל אביב דאנס
שמרית גולן כהן מנהלת תוכניות והפקה
יבגניה קוצ'וק מפיקה
שיזף זך מפיקה | הפקת תוכן ותקשורת שיווקית, פסטיבל תל אביב דאנס
אסיה סקוריק אחראית תוכן דיגיטלי וסושיאל, צלמת
חגי שלומוב מנהל טכני
מיקי פטיש אחראי סאונד
גלית פרי מנהלת קופה ואירועים
אורה אביב מנהלת חשבונות
סרגיי ברזין מנהל תחזוקה
בן שימנוברג אחראי קופה
אחראי אולם אלכסנדר סאן זביאגין, גיא עשור, אלכסנדר צ'רשנש, נועה שגיא
צוות נוסף לפסטיבל תל אביב דאנס
נדב גל מפיק
רון כהן הפקה ותיאום אמנותי תוכנית סייפר קונקשן
ג'ונס קומפה תיאום אמנותי סייפר קונקשן
תמר סון, ניצן מרגליות יזמי תוכנית פרו מורנינג, הפקה פרו סאמר
סטודיו ג2 עיצוב גרפי
אלה נובק, מיתר מורן עריכה, הגהה ותרגום
אימג'ינט סטודיו בניית אתר ושיווק דיגיטלי
ניר וייס עורך פרומו
שטרן אריאלי סער יחסי ציבור
צוות דבק - אגף תרבות עיריית תל אביב יפו

מרכז סוזן דלל

הבית של המחול בישראל

מרכז סוזן דלל הוא הבית של המחול בישראל. מאז היווסדו בשנת 1989, חרט על דגלו לקדם, לטפח ולתמוך באמנות המחול העכשווי בישראל. המרכז מקדם מטרות. אלה באמצעות מגוון הופעות של להקות ישראליות ובינלאומיומרכז סוזן דלל הוא הבית של המחול בישראל. מאז היווסדו בשנת 1989, חרט על דגלו לקדם, לטפח ולתמוך באמנות המחול העכשווי בישראל. המרכז מקדם מטרות. אלה באמצעות מגוון הופעות של להקות ישראליות ובינלאומיות, אירועים ופסטיבלים.ת, אירועים ופסטיבלים.
מידי שנה, המרכז מקיים מעל ל-600 הופעות, מאות פעילויות, עשרות תוכניות ושיתופי פעולה בארץ ובעולם אשר מציבים אותו כמרכז מוביל בתרבות הישראלית. באמצעות תוכניות וסדנאות ייעודיות לקהילת המחול ואמנויות הבמה, המרכז מהווה קרש קפיצה לכוריאוגרפים, רקדנים, אמנים רב תחומיים, חוקרים ואנשי תרבות.
מרכז סוזן דלל הוא מוקד עלייה לרגל של תיירות פנים וחוץ והינו אתר התיירות המבוקר ביותר בעיר תל אביב-יפו, עם למעלה מחצי מיליון מבקרים מדי שנה.
בשנת 2010, זכה מרכז סוזן דלל בפרס ישראל, הפרס היוקרתי והמכובד ביותר במדינה.

סרגל נגישות